SİGORTA HİZMETLERİ

NARİN&ELSAN Grup Şirketleri olarak  gümrükleme ve lojistik hizmetlerimizin arasında; taşımacılık, depo ve de sigorta hizmetleri de vermekteyiz. İş ortaklığı modeliyle ilerlediğimiz sigorta süreci ile tüm hizmetlerimize konu olan ürünlerinizi ithalat, ihracat, lojistik, depolama süreçlerinde belirtilen adresine ulaşıncaya kadar güvenli hale getirerek risklerinizi teminat altına alıyoruz.

Gümrükleme sürecinde İthalat, İhracat ve Transit Ticaret işlemlerinde, taşıma, gümrükleme, depolama ve bu süreçler içinde yapılan kontrol ve denetimler esnasında uluslararası sularda, hava sahasında ve yollarda oluşacak risklerle birlikte ürünler birçok kez muayeneye ve gözetime tabi tutulmaktadır. Dolayısı ile her bir işlemde eşyalar açılıp incelenebilmekte, forklift vb cihazlar vasıtasıyla indirme bindirme işlemleri yapılarak yer değiştirilmektedir. Tabi ki bu da tüm önlemler alınmış olsa dahi eşyalar üzerinde bir risk oluşturmaktadır. Bu tarz riskleri önlemek için eşyalarınızın sigorta kapsamında olması çok önemlidir.

İthalat ve ihracat yüklerinizin güvenli ve hasarsız şekilde teslimi, kara, hava, deniz ve demiryolu yoluyla nakliyesi yapılan yüklerin taşıma esnasında oluşabilecek tüm risklerinizi iş ortaklığı modeliyle ilerlediğimiz sigorta süreçlerimizle güvende.